Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Norbert Mendyk

Jestem Norbert. Choruję na cukrzycę t.1. Z powodu powikłań cukrzycowych, mam dużo współistniejących chorób. Martwica tkanek w lewej nodze, spowodowała że amputowano mi ją powyżej kolana, obecnie na drugiej nodze pojawiły się rany i wdała się mała martwica i zakażenie.

Ból jest straszny, mam problemy z poruszaniem się. Wydatki na leczenie, leki, rehabilitację są duże, obecnie zbieram środki na pompę insulinową. Pomimo wielu trudności, chorób, nie poddaję się, jestem szczęśliwą osobą, bo wiele mi dano przez całe moje życie i za to dziękuję. Nie tracę pogody ducha, bo wierzę że pojawią się w moim życiu życzliwe osoby, które podadzą mi pomocną dłoń.

DOBRO ZAWSZE WRACA DO TYCH KTÓRZY JE DAJĄ

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Mendyk, 1155 wspieracie mnie w leczeniu, rehabilitacji oraz codziennym funkcjonowaniu.

Dziękuję za każdy dobry Odruch Serca. Norbert Mendyk

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 7317
Ulotkę wygenerowano: 19
Ulotkę wysłano mailem: 0

Komentarze  

+1 #5 Norbert Mendyk 2019-03-03 13:02
Witam
mam prośbę
gdy nie możesz przekazać 1% to proszę, jak masz środki finansowe to chociaż przekaż jakąś darowiznę, moja Fundacja Avalon, wystawia odpowiednie dokumenty byś mógł odliczyć to od podatku..
pomóżcie proszę, bo ja pieniądze z 1% dopiero ile uzbierało się tego, pojawią się pod koniec października do tego czasu, mogę żyć z darowizn które na bieżąco pojawiają się jak coś to przekażcie ja wyślę wtedy fakturę za leki i będę miał pieniądze na życie bo ostatnio jest bardzo ciężko..
głupio mnie prosić, ale innego sposobu nie mam,
proszę o pomoc...
e mail jak ktoś chce napisać śmiało piszcie tylko grzecznościowo! !! ok!!! pozdrawiam Norbert
Cytować
+2 #4 Norbert77 2019-02-10 14:37
cd....

jeszcze raz dziękuję za 1% lub darowiznę i proszę pomagajcie, w taki sposób, jaki chcecie, mówcie swoim Rodzinom, przyjaciołom, znajomym, wszystkim, bowiem każdy grosz liczy się... pozdrawiam
Norbert Mendyk

ps.

pamiętajcie o dopisku MENDYK,1155

gdy ktoś tego nie zrobił a wysłał PIT to jeszcze niech zrobi korektę, a jak to zdarzyło się, we wcześniejszych latach, niech prześle mi scany PIT za tamte lata i ja wyślę do Avalonu celem, by te kwoty trafiły na moje subkonto, także jak w tym roku to się stanie, też mi przyślijcie ksero PIT i ja to zgłoszę do Fundacji i oni odnajdą...i zaksięgują

email to
na ten email wysyłajcie scany lub na adres domowy ksero dziękuję

Dragany 109, 23-145 Wysokie

Dziękuję
Cytować
+2 #3 Norbert77 2019-02-10 14:36
cd....

Ja tym tekstem, nie chcę nikogo obrażać, gdyby ktoś poczułby się dotknięty, urażony, mówię słowa PRZEPRASZAM, WYBACZ!!

bo nie wszyscy są wierzący, ale musimy zawsze ze sobą żyć, w tym świecie..

uśmiechnijcie się, życie czasami, jest piękne mimo, że moje serce krwawi bo straciłem ponad 2 tygodnie temu, kogoś kto był, dla mnie bardzo bliski i codziennie płaczę, ale ten płacz mi pomaga,by przebyć czas żałoby..

Jest ciężko, ale muszę iść do przodu, nie cofać się, mimo że czasami, w chwilach płaczu, tęsknoty są takie myśli, ale odrzucam je... bo to nie po mojemu..

cd.....
Cytować
+2 #2 Norbert77 2019-02-10 14:35
cd....

Ja wiem, że to wszystko jest takie dla mnie ciężkie, te prośby, linki, ja już takich rzeczy nie lubię, tylko zmuszony jestem, przez koszty leczenia
np. faktury za ubiegły rok są liczone w dziesiątkach tysięcy złotych
... i ja muszę prosić, by ktoś pomógł.. jest głupio to wszystko pisać, ale gdyby nie było waszej pomocy, byłbym w ciężkiej sytuacji.

Dziękuję wszystkim, którzy kiedykolwiek mi przekazali 1% i darowiznę, oraz to że mnie wspierali modlitewnie i zamawiali za mnie Msze Święte i modlili się...

dziś 10 lutego napisałem na facebooku, jakie zdarzenie nawiedziło nas w dniu 9 lutego w naszym domu, jak łodygi narcyzów, nachyliły się do Jezusa coś niesamowitego.
Cytować
+2 #1 Norbert77 2019-02-10 14:34
Zapraszam, do komentowania, zapraszania, udostępniania innym, mojego subkonta w FUNDACJI AVALON...

każdy fajny i miły komentarz, będzie mile widziany.. jak zawsze nie zależnie co opublikują np. na facebooku lub twiterze to zawsze przez okres podatkowy będą dołanczał link do tej strony.

Pomocą, dla mnie jest przekazywanie w Polskę, moją prośbę, tak by dużo osób mogło przepisać 1% podatku, lub darowiznę, na moją osobę.
Przekazujcie innym tą prośbę i by to co zrobili.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>