Ninka urodziła się z rzadką, nieuleczalną chorobą – zespołem Edwardsa. Rokowania w tej chorobie są okrutne, mniej niż 10% dzieci ma szanse ukończyć roczek...

 Ninka urodziła się z rzadką, nieuleczalną chorobą – zespołem Edwardsa. Rokowania w tej chorobie są okrutne, mniej niż 10% dzieci ma szanse ukończyć roczek. Jednak Ninka nie poddaje się i walczy o każdą minutę życia. Ciężko pracuje podczas codziennej rehabilitacji, a my widzimy jak powolutku robi postępy i stara się z nami komunikować. Serca pękają nam z dumy, kiedy się do nas uśmiecha. Obecnie Ninka uczy się samodzielnie siadać i pić. Żyjemy z dnia na dzień, nie planujemy, nasze marzenia nie wybiegają w daleką przyszłość, liczy się przede wszystkim wspólnie spędzony czas. Wierzymy, że Ninkę czeka jeśli nie długie, to życie pełne szczęścia i radości.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Szymkowiak, 4651 pomagacie Państwo Nince w jej codziennych zmaganiach.Z góry dziękujemy za przekazane wpłaty oraz prosimy o przesyłanie pozytywnej energii dla naszego Aniołka.

POMÓŻ NINCE W WALCE Z CHOROBĄ

Z góry dziękujemy za przekazane wpłaty oraz prosimy o przesyłanie pozytywnej energii dla naszego Aniołka.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1407

Ilość pobrań: 34

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!