Mam na imię Ninka, jestem wesołą i rezolutną dziewczynką. Sprawiłam rodzicom psikusa i urodziłam się z Zespołem Downa. Bardzo lubię grać w piłkę nożną i uczyć się pisania i czytania, lubię też śpiewać i tańczyć.

Choruję na niedoczynność tarczycy, kamicę woreczka żółciowego, mam wadę wzroku z astygmatyzmem i zaćmą. W wieku 5 lat zachorowałam na cukrzycę typu 1 insulinozależną i celiakię. Cukrzycą jest bardzo podstępną chorobą, która prowadzi do poważnych powikłań przy źle wyrównanej glikemii. Żeby do tego nie dopuścić potrzebny jest ciągły monitoring glikemii który mimo refundacji jest bardzo drogi. Będę ogromnie wdzięczna za wszelką okazaną pomoc.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Jakubowska,14822 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 201

Ilość pobrań: 3

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!