Nikola Grzonka z Jastrzębia-Zdroju to niezwykle ambitna, przebojowa, ciepła, pełna pomysłów  i uśmiechu ciekawa świata 15-latka, która pomimo nieuleczalnej choroby, stara się aktywnie rozwijać swoje pasje...

Nikola Grzonka z Jastrzębia-Zdroju to niezwykle ambitna, przebojowa, ciepła, pełna pomysłów  i uśmiechu ciekawa świata 15-latka, która pomimo nieuleczalnej choroby, stara się aktywnie rozwijać swoje pasje. Pomimo młodego wieku zdążyła już bardzo wiele doświadczyć, 5 lat leczenia, 22 hospitalizacje, bardzo dużo badań, bolesnych zabiegów z komplikacjami, Nikola znosi za każdym razem dzielnie starając zachować uśmiech na twarzy w tych dla niej ciężkich chwilach, mimo bólu, nie poddając się. Zaczęło się niewinnie, 5 lat temu, potworny ból głowy, bardzo wysokie ciśnienie, tachykardia drętwienie rąk i nóg zasłabnięcie najczęściej po wysiłku na lekcji wf. Zaczęto ją diagnozować, mimo ciągłego pobytu w szpitalu dziewczynka coraz gorzej się czuła, brak siły, potworne nawracające bóle głowy, skoki ciśnienia, tachykardia, bladość, nierówne źrenice, spadek wagi ciała, ona się po prostu traciła a lekarze rozkładali ręce... w końcu Onkologia... pobranie szpiku, dużo bolesnych badań, dodatnie wyniki, lekarze nie umieją złożyć wszystkiego w całość co jeszcze złego się dzieje... I w końcu Klinika w Poznaniu rozszerzenie badań znów bolesnych, postawienie diagnozy MIASTENIA GRAVIS bardzo rzadka przewlekła i nieuleczalna choroba immunologiczna, która odbiera możliwość normalnego funkcjonowania, jest jedyna w swoim rodzaju jest esencją wyczerpania, brak sił, by unieść powieki, przełknąć jedzenie, oddychać. Brak sił, żeby żyć. Nikola jest obecnie po przełomie po kolejnych badaniach i hospitalizacji gdzie wykryto grasiczaka w śródpiersiu oraz guza na płucu... czeka ją trudny i bolesny zabieg tymektomi i walka z pogłębiającą się chorobą. 

WSPOMÓŻ NIKOLĘ W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Grzonka, 6476 pomagacie Państwo Nikoli w jej  w codziennych zmaganiach z chorobą.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1378

Ilość pobrań: 29

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!