Mam na imię Nikodem i jestem wcześniakiem, urodziłem się 22.01.2020 r. Po urodzeniu okazało się, że moje nerki działają niepoprawnie i są źle ukształtowane. W drugiej dobie mojego życia została mi wyłoniona kolostomia, abym mógł normalnie funkcjonować.

Po dwóch miesiącach przebywania na szpitalnych oddziałach rodzice zabrali mnie do domu po raz pierwszy od urodzenia. Obecnie dializuję się otrzewnowo w warunkach domowych przez 10 godzin dziennie. Jestem jeszcze za małym chłopcem, aby mieć przeszczepioną nerkę. Pomimo tego, że jestem ciężko chory, to mam ogromną wolę walki o powrót do zdrowia. Proszę pomóż mi pokonać wszelkie przeciwności, z którymi przyjdzie mi się zmierzyć.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem TRYBA, 13481 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 863

Ilość pobrań: 6

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!