Nikodem to radosny i bystry chłopczyk, który dzielnie kroczy przez życie. Jednak na jego drodze stoją liczne problemy zdrowotne, które w ostateczności dały diagnozę - AUTYZM...

Nikodem to radosny i bystry chłopczyk, który dzielnie kroczy przez życie. Jednak na jego drodze stoją liczne problemy zdrowotne, które w ostateczności dały diagnozę - AUTYZM. Nikodem w chwili obecnej uczęszcza m.in. na zajęcia logopedyczne, neurologopedyczne, psychologiczne oraz na integrację sensoryczną. Potrzebuje odpowiedniej diety, diagnostyki i leczenia. Niestety wiąże się to wszystko z dużymi nakładami finansowymi, które przekraczają nasze możliwości.Dzięki Waszej pomocy, Nikodem będzie miał szansę na normalne funkcjonowanie w społeczeństwie.  

WSPOMÓŻ NIKODEMA W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Łukasik, 8594 pomagacie Państwo Nikodemowi w codziennej walce o samodzielność.

Dziękujemy Rodzice Nikodema


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 510

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!