Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Nicolas Romero Sikora

Witam. Mam na imię Nicolas. Urodziłem się w 2009 roku. Zaraz po urodzeniu lekarze zdiagnozowali u mnie Syndrom Adamsa Olivera...

Witam. Mam na imię Nicolas. Urodziłem się w 2009 roku. Zaraz po urodzeniu lekarze zdiagnozowali u mnie Syndrom Adamsa Olivera. To bardzo rzadka choroba, która wiąże się z małogłowiem, powiększonymi komorami mózgu czy brakiem palców u rak i stóp. Gdy miałem 5 miesięcy dostałem pierwszego ataku padaczki. Okazało się, że mam również Syndrom Westa. Próbowałem wielu lekarstw, jednak nadal mam ataki. Padaczka powoduje olbrzymie opóźnienie fizyczne i psychiczne, kifozę, nadwichniecie bioder, dysfagie ustno-gardłową, wady wzroku. Jestem pod kontrolą wielu specjalistów, takich jak: neurolog, gastroenterolog, pneumolog ,ortopeda, okulista. Od ponad roku mama karmi mnie przez gastrostomię, taki guziczek w brzuszku gdzie bezpośrednio podaje mi jedzenie. Pomimo wszystkich przeszkód i trudności jestem wesołym i szczęśliwym chłopcem.Zebrane środki chcielibyśmy przeznaczyć na kontynuacje rehabilitacji, terapie oraz kosztowne leki i potrzebny sprzęt ortopedyczny. Dzięki Państwa pomocy rodzice mogli kupić dla mnie wózek, specjalnie przystosowany do wad moich bioder i kręgosłupa oraz  zapewniają mi codzienną rehabilitację. Dzięki niej, jestem w stanie sam utrzymać się w pozycji siedzącej i przewracać się na boki. Ciężko pracuję, ale jest warto i to wszystko zawdzięczam rodzicom i Państwu. Dziękujemy za pomoc!!!  Każdy, kto przekaże 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem ROMERO SIKORA, 1318 pomoże nam zapewnić Nicolasowi optymalne warunki do rozwoju i funkcjonowania w społeczeństwie.Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za otrzymane darowizny i przekazanie 1% podatku.

POMÓŻ NICOLASKOWI W WALCE O LEPSZE JUTRO

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za otrzymane darowizny i przekazanie 1% podatku.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 64
Ulotkę wygenerowano: 3
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a