Cześć. Mam na imię  Nicola, właśnie  skończyłam 2 latka. Niedawno wykryto u mnie chorobę nerwiakowłókniakowatość typu 1 (NF-1)...

Cześć. Mam na imię  Nicola, właśnie  skończyłam 2 latka. Niedawno wykryto u mnie chorobę nerwiakowłókniakowatość typu 1 (NF-1). Jest to choroba genetyczna, objawiająca się widocznymi oraz podskórnymi guzami nerwowymi, które powodują wiele zmian na moim ciele oraz szereg różnych chorób, w tym raka. Następstwem tej choroby jest glejak na splocie nerwów wzrokowych i silnie postępująca skolioza.Niestety NF-1 nie jest jeszcze w pełni uleczalna, lecz można mi pomóc, zmniejszając szansę na jej rozprzestrzenianie i walcząc z jej objawami. Koszty mojego leczenia są bardzo wysokie i wiążą się z wyjazdem za granicę. Moi rodzice pomagają mi jak mogą, ale niestety potrzebuje również Waszego wsparcia, które umożliwi mi normalne życie. Za okazaną pomoc, dziękuję z całego serduszka.

WSPOMÓŻ MNIE W REHABILITACJI

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Lis, 7582 pomagacie mi Państwo w walce o sprawność oraz wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2398

Ilość pobrań: 33

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!