Witajcie Kochani mam na imię Nathan, mam 4 latka. Mimo wieku nie chodzę, nie raczkuje, mam trudności z zabawą i sam nie siadam. W 2018r miałem operację, stabilizację kręgów szyjnych, jest jeszcze przede mną jedna operacja, ale czekają aż podrosnę.

Moim rozpoznaniem jest mielopatia szyjna i niestabilność kregow na poziomie C1-C3. Od urodzenia ciężko pracuję, ale wierzę, że dam radę i stanę na nogi. Rehabilitacja to już moja codzienność, jestem bardzo komunikatywny i uśmiechnięty. Możesz mi pomóc przekazując 1%podatku lub darowiznę. Zapraszam Was na mój profil na Facebooku: "Nathanek - Rehabilitacja", możecie w ten sposób uczestniczyć ze mną w codziennych zajęciach.

ZA KAZDA POMOC Z CALEGO SERCA DZIEKUJĘ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem CHOJNACKI, 13861 pomagacie mi w codziennym funkcjonowaniu i walce o zdrowie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2571

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!