Natasza urodziła się w 2009 roku z rzadką wadą układu kostnego - wrodzonym niedorozwojem kości udowej (PFFD). To bardzo złożona wada powodująca nie tylko niestabilność stawu biodrowego, niestabilność i nieprawidłową budowę stawu kolanowego, ale również deformacje kości udowej oraz skrócenie kończyny dolnej.

Nataszka przeszła już wiele specjalistycznych operacji. Wymaga stałej, specjalistycznej rehabilitacji, która umożliwi jej samodzielne funkcjonowanie. Natasza, tak jak jej każda rówieśniczka ma plany i marzenia. Niestety są bariery, które uniemożliwiają jej ich realizację. Marzymy o tym, aby nasza córka mogła w przyszłości chodzić na równych nogach, dotrzymywać kroku rówieśnikom, biegać, tańczyć, żyć jak inni.

POMÓŻ NATASZCE STANĄĆ NA RÓWNYCH NÓŻKACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem BRZESKWINIEWICZ, 14472 pomagacie Nataszce w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 85

Ulotkę wygenerowano: 0

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!