Nasz synek urodził się 22 stycznia 2017 roku. W drugim tygodniu jego życia położna zauważyła niepokojące odruchy rączek i nóżek Natanielka. Trafiliśmy oto w taki sposób do lekarza neurologa.

Następnie po 8 miesiącach wizyt, kontroli i ciągłych obaw o dalszy los naszego syna postawiono nam diagnozę Dziecięce Porażenie Mózgowe. Nataniel jest rehabilitowany od jego pierwszego miesiąca życia, zaś naszymi stałymi lekarzami został neurolog, ortopeda, psycholog, logopeda. Dzieci, które mają zapewnioną odpowiednią rehabilitację mogą w przyszłości prowadzić dorosłe życie podobnie jak inni.

POMÓŻ NAM W REHABILITACJI NATANIELA

Przekazując 1% i darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem RACZKOWSKI, 8716 pomagacie Państwo Natanielowi w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o samodzielność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2011

Ilość pobrań: 6

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!