Natan zawsze chciał zostać piłkarzem, jednak choroba popsuła jego plany… Neuropatia nerwów wzrokowych Lebera to choroba, która rujnuje życie.

Półtora roku temu, gdy miał 10 lat prawie zabrała Natanowi wzrok. To choroba, której jak na razie nie da się wyleczyć, ale można spowolnić jej postęp. Przyjmowanie leku może wznowić pracę nieaktywnych komórek oka.. Niestety lek jest bardzo drogi. Dzięki wsparciu osób, które przekazały 1% w ubiegłym roku, leczenie Natana było możliwe, za co serdecznie dziękuję. W Stanach prowadzone są badania kliniczne i mam nadzieję, że szybko uda się zastosować terapię genową, ale na razie to tylko „nadzieja”.

Wierzę jednak, że ten dzień nadejdzie i Natan odzyska wzrok!

Przekazując 1% podatku na konto Fundacji Avalon z dopiskiem Stenka, 8641 pomagasz Natanowi w codziennym funkcjonowaniu, częstych dojazdach do specjalistów i być może w spełnieniu największego marzenia - WIDZIEĆ!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1363

Ilość pobrań: 13

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!