Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Natalia Żak

Szanowni Państwo,...

 Szanowni Państwo,nasza córka Natalka urodziła się w 35 tyg. ciąży z nieprawidłowym kariotypem i wadami genetycznymi (przede wszystkim mózgu i serca), których skutkiem jest duże opóźnienie w rozwoju psychoruchowym. Od 3-ego miesiąca życia, czyli już ponad 10 lat, Natalia jest nieprzerwanie rehabilitowana ruchowo i uczestniczy w terapii integracji sensorycznej. Mając na względzie dążenie do samodzielności Natalki, najważniejsza jest dla naszej córki dalsza systematyczna rehabilitacja ruchowa oraz specjalistyczne zaopatrzenie ortopedyczne. Natomiast dla szczęśliwego funkcjonowania w społeczeństwie - terapia logopedyczna, która poprawia jej komunikatywność.  Systematyczną i nieprzerwaną pomoc ze strony terapeutów Natalka może otrzymać w praktyce wyłącznie poza publicznym systemem opieki zdrowotnej. Całkowite koszty terapii przekraczają kwotę dwudziestu tysięcy złotych rocznie. Aby móc kontynuować rehabilitację i terapię specjalistyczną Natalki zwracamy się do Państwa z prośbą o rozważenie wsparcia nas poprzez przekazanie 1% Państwa podatku. Każda złotówka jest dla nas ważna i zapewniamy, że każda złotówka będzie dobrze wykorzystana, aby dalej skutecznie usprawniać naszą córeczkę. Natalia jest dzieckiem bardzo wesołym, na swój sposób rozśpiewanym i roztańczonym oraz otwartym na świat. Uwielbia ludzi, przez co jest też lubiana. Uśmiech, którym obdarza nas i swoje siostry jest dla całej rodziny największą nagrodą.  

WSPOMÓŻ NATALKĘ W CODZIENNEJ WALCE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Żak, 5257 pomagacie Państwo naszej córce w codziennych zmaganiach.

Z wyrazami szacunku - Renata i Paweł Żak

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 258
Ulotkę wygenerowano: 10
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Masz pytanie? Prześlij prośbę o kontakt:

Temat kontaktu *

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, a w przypadku wyrażenia przez Państwa dodatkowej zgody także w celach marketingowych i promocyjnych oraz statystycznych administratora danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj.

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a