Natalka Wielgus urodziła się 29-05-2012 r. z przepukliną oponowo - rdzeniową, rozszczepem kręgosłupa w odcinku lędźwiowym...

Natalka Wielgus urodziła się 29-05-2012 r. z przepukliną oponowo - rdzeniową, rozszczepem kręgosłupa w odcinku lędźwiowym.W konsekwencji tego ma wiotkie nóżki, nie potrafi stać ani chodzić bez odpowiedniego zaopatrzenia ortopedycznego, neurogenny pęcherz.Natalka jest bardzo wesołym i pogodnym dzieckiem, z jej twarzy nigdy nie znika przepiękny uśmiech, który nam rodzicom daje siłę by wraz z nią walczyć o każde lepsze jutro, by w przyszłości być sprawną.Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy.

POMÓŻMY  NATALCE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wielgus, 7580 pomagacie Państwo Natalce w walce o sprawność oraz w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 378

Ulotkę wygenerowano: 18

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!