Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Natalia Paździerska

Nazywam się Natalia, mam 29 lat i z każdym dniem walczę o powrót do sprawności i samodzielności. W 2012 roku trafiłam do szpitala z powodu silnego bólu w odcinku szyjnym kręgosłupa oraz uczuciem niedowładu kończyn...

Nazywam się Natalia, mam 29 lat i z każdym dniem walczę o powrót do sprawności i samodzielności. W 2012 roku trafiłam do szpitala z powodu silnego bólu w odcinku szyjnym kręgosłupa oraz uczuciem niedowładu kończyn. Badania wykazały naczyniaka wewnątrz rdzenia kręgowego z licznymi malformacjami tętniczo-żylnymi (AVM) w odcinku C3-C5 kręgosłupa. Lekarze poinformowali mnie, że jest to bardzo rzadki przypadek ze względu na umiejscowienie, bo tylko 8% z wszystkich tego typu przypadków zlokalizowanych jest wewnątrz rdzenia, co doprowadziło do porażenia czterokończynowego, skutkiem czego jestem całkowicie zależna od osób trzecich. Poruszam się na wózku. Aby powrócić do samodzielności, konieczna jest intensywna rehabilitacja. Dzięki Fundacji oraz darowiznom darczyńców udało się zebrać potrzebną kwotę na wykonanie już dwóch zabiegów w specjalistycznej klinice – Foch, we Francji. Jedynie tam lekarze podjęli się zoperowania takiego przypadku. Koszt jednego takiego zabiegu to około 12 500 euro. Niestety potrzebne będą kolejne dwa zabiegi wykonane przez specjalistów z Francji. Dzięki temu będę mogła powrócić do normalności i stanąć na własne nogi. Sama nie jestem w stanie zebrać takiej kwoty, a czas ma tu ogromne znaczenie, dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc.Każdy 1% i darowizna przekazana FUNDACJI AVALON z dopiskiem Paździerska, 2402 przybliża mnie do celu. Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczna.

POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 345
Ulotkę wygenerowano: 13
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a