Natalia Opłocka
Opuszczasz stronę Fundacji Avalon.
Kliknąłeś w link, który prowadzi do serwisu zewnętrznego . Fundacja Avalon nie bierze odpowiedzialności za treści, które pojawią się na tej stronie.

O mnie
Mam na imię Natalia i od niedawna choruję na cukrzycę typu 1 - insulinozależną.
Jest to choroba z typu autoimmunologicznych, nieuleczalna, agresywna i podstępna, wymagająca stałej insulinoterapii i ciągłej kontroli poziomu glikemii, ponieważ moja trzustka nie wytwarza hormonu zwanego insuliną. Obecnie jestem leczona za pomocą osobistej pompy insulinowej oraz ciągłego monitoringu glikemii. Zebrane środki finansowe zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów utrzymania ciągłego monitoringu glikemii, kosztów obsługi pompy, jak również materiałów pomocniczych związanych z opieką w chorobie.
POMÓŻ MI W WALCE Z CUKRZYCĄ
Przekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem OPŁOCKA, 10144 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz wspieracie mnie w walce z chorobą.
Za okazaną pomoc bardzo dziękuję.
