Cześć! Mam na imię Natalia, mam 26 lat i przez większość swojego życia jestem osobą niepełnosprawną. W grudniu 2005 roku zdiagnozowano u mnie guza pnia mózgu. Pomimo leczenia mój stan zdrowia bardzo szybko się pogarszał, aż do momentu, w którym doszło u mnie do porażenia czterokończynowego.

Musiałam wszystkiego nauczyć się od początku, lecz dzięki intensywnej rehabilitacji i wielkiemu zaangażowaniu mojej rehabilitantki udało mi się osiągnąć stan, który pozwolił mi na skończenie studiów i jestem głęboko przekonana o tym, że mogę osiągnąć jeszcze więcej, więc się nie poddaję, bo dokładnie wiem, że osiągnę swój cel. Niestety, koszty rehabilitacji są ogromne i dlatego bardzo proszę wszystkich o pomoc.

Twój 1% - moja nadzieja na powrót do sprawności

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem LANGIER,12947 wspierasz mnie w codziennych zmaganiach. Bardzo dziękuję za wszelkie okazane mi wsparcie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 152

Ilość pobrań: 3

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!