Natalia Langier
Opuszczasz stronę Fundacji Avalon.
Kliknąłeś w link, który prowadzi do serwisu zewnętrznego . Fundacja Avalon nie bierze odpowiedzialności za treści, które pojawią się na tej stronie.

O mnie
Szanowni Państwo, nazywam się Natalia Langier, w sierpniu skończyłam 30 lat. Na co dzień mieszkam w małej miejscowości niedaleko Środy Śląskiej. W grudniu 2005 roku został u mnie zdiagnozowany nieoperacyjny nowotwór pnia mózgu, niestety niedługo po diagnozie doszło do rozległego porażenia (niedowładu) czterokończynowego.
Od tamtej pory jestem osobą niepełnosprawną, która aby utrzymać obecną sprawność stale wymaga kosztownej rehabilitacji. Koszty związane z rehabilitacją pochłaniają znaczną część moich skromnych dochodów, dlatego też w związku z tym proszę Państwa o pomoc, wsparcie oraz przekazanie mi 1,5% ze swojego podatku dochodowego za rok 2024. Jednocześnie bardzo dziękuję Państwu, za pomoc.
Twoje 1,5%-ta to moje 100% nadziei na szybszy powrót do sprawności!
Przekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Langier, 12947 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu.
Bardzo dziękuję za wszelkie okazane mi wsparcie.