Natalia 27 lipca ukończyła 5 lat. Od urodzenia choruje na genetyczną chorobę, rdzeniowy zanik mięśni. Córeczka nie chodzi, siedzi tylko z oparciem. Jak do tej pory była to choroba śmiertelna.

Aktualnie jest leczona Spinrazą, lek ten zatrzymuje chorobę, ale aby działał potrzebna jest wielofunkcyjna, kosztowna, codzienna rehabilitacja, a także sprzęty zapewniające rozwój. Bardzo prosimy o pomoc finansową dla córeczki, tylko dzięki Wam będzie mogła funkcjonować oraz żyć. Marzymy o nowym leku, o terapii genowej, ale koszty są bardzo wysokie, powyżej 9 milionów i trwają badania nad bezpieczeństwem podania starszym dzieciom.

POMÓŻMY NATALCI WSTAĆ Z WÓZKA, BY MOGŁA CORAZ LEPIEJ SIĘ ROZWIJAĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem JĘDRZEJCZAK, 6437 pomagacie mi Państwo w codziennej walce z chorobą córki oraz wspieracie Natalkę w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 11031

Ilość pobrań: 30

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!