Natalia urodziła się 11 grudnia 2013 roku. Jest energicznym i bardzo wesołym dzieckiem. Przez prawie dwa lata rozwijała się prawidłowo. W 10 miesiącu życia zaczęła chodzić, gdy miała 1,5 roku składała pierwsze zdania. Niestety przed ukończeniem drugiego roku życia nastąpił regres. W grudniu 2016 zapadł wyrok: spektrum zaburzeń autystycznych, a w lutym kolejny: autyzm.

Świat runął jak domek z kart. Natalia ma problemy z układem pokarmowym i jest na diecie bez cukru, glutenu i laktozy. Każdego roku Natalka jeździ na turnusy rehabilitacyjne, które są bardzo kosztowne. Plus jest taki, że widać bardzo duża poprawę, ale jest też duży minus w postaci środków finansowych, więc jeśli ktoś z Państwa chciałby przekazać swój 1% podatku dla Natalki to będziemy bardzo wdzięczni.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem FAL, 13525 wspieracie Państwo Natalię w jej codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 75

Ilość pobrań: 2

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!