Zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc w leczeniu i rehabilitacji naszej córki Natalii. U córki zdiagnozowano padaczkę lekooporną (zespół Westa), pierwsze napady pojawiły się kilka dni po porodzie...

Zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc w leczeniu i rehabilitacji naszej córki Natalii. U córki zdiagnozowano padaczkę lekooporną (zespół Westa), pierwsze napady pojawiły się kilka dni po porodzie. Natalka ma stwierdzone dziecięce porażenie mózgowe, w związku z czym nie siedzi, nie chodzi, nie mówi. Jest dzieckiem leżącym, jednak bardzo ciekawym otaczającego świata, uśmiechniętym, wesołym i pogodnym. Jest objęta opieką lekarską przez neurologa, urologa i ortopedę. Codziennie uczęszcza do szkoły na zajęcia opiekuńczo-rewalidacyjne, które sprawiają jej sporo radości. Lubi zajęcia rehabilitacyjne, logopedyczne oraz dogoterapię i hipoterapię.   Z góry dziękujemy za każdą pomoc.

PROSIMY O POMOC W DALSZEJ REHABILITACJI

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Duda, 4187 pomożecie Państwo w dalszej rehabilitacji oraz w zakupie sprzętu ułatwiającego codzienne życie naszej córki.

Z góry dziękujemy za każdą pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 876

Ilość pobrań: 26

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!