Zwracam się z prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli. Wychowuję dwójkę niepełnosprawnych dzieci...

Zwracam się z prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli. Wychowuję dwójkę niepełnosprawnych dzieci.  Syn Michał jest niedosłyszący, korzysta z aparatu, ma zaburzenia integracji sensorycznej, zaburzenia błędnika, padaczka, która fatalnie wpływa na jego rozwój psychoruchowy i powoduje problemy z mową.  Córka Nadia urodziła się ze szpotawością końską nóg, boryka się z problemami ruchowymi oraz wzmożonym napięciem mięśniowym, co jest przyczyną występowania trudności z mówieniem, gryzieniem, utrzymaniem przedmiotów w rękach itd. Dziewczynka choruje na padaczkę, której towarzyszą także zaburzenia integracji sensorycznej, nadwrażliwość dźwiękowa, łysienie plackowate, łuszczyca i inne wady wrodzone, które w niedalekiej przyszłości będą wymagały zabiegów operacyjnych.  Proszę o wsparcie finansowe na leczenie i rehabilitację, które wiążą się z wydatkami, na które mnie nie stać. Konieczne jest również wykonanie badań genetycznych u dwójki dzieci, co przekracza nasze możliwości finansowe. Dosłownie każdy grosik jest na wagę złota. Wstydzę się prosić, ale stan zdrowotny dzieci zmusza mnie do tego. Leczenie i rehabilitacja w przyszłości zaprocentują w miarę samodzielną egzystencją. 

WSPOMÓŻ NAS W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Zielińska, 7956 pomagacie mi Państwo moim dzieciom w walce o sprawność i wspieracie ich codzienne funkcjonowanie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 669

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!