Jestem Nadia, urodziłam się 24.03.2014r., jako zdrowe dziecko. Byłam wesołym niemowlakiem, mój rozwój nie budził zastrzeżeń, umiałam mówić. Niestety w 2016r. moje życie się zmieniło. Zdiagnozowano u mnie autyzm.

Już nie byłam wesoła, a smutna, przestałam mówić, nie reagowałam na bliskich, w nocy budziłam się z płaczem. Nic nie sprawiało mi radości, byłam w innym świecie. Od tamtej pory rodzice walczą o moją przyszłość. Dzięki terapii i leczeniu znów się uśmiecham, jestem bardziej samodzielna, lecz brak mowy, lęki i inne problemy nadal utrudniają mi życie. Rodzice wierzą, że kiedyś będę żyć jak rówieśnicy, a z Waszą pomocą ta droga będzie łatwiejsza do przejścia.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem TRYJANOWSKA, 6804 wspieracie moje codzienne funkcjonowanie.

Dziękujemy.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 401

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!