Mam na imię Monika. Mam 39 lat. Dwa lata temu doznałam nagłego krwotoku dokomorowego z naczyniaka tętniczo żylnego lewego wzgórza...

Mam na imię Monika. Mam 39 lat. Dwa lata temu doznałam nagłego krwotoku dokomorowego z naczyniaka tętniczo żylnego lewego wzgórza. Przed chorobą byłam pełną energii i pozytywnie nastawioną do życia matką i żoną. Lubiłam aktywnie spędzać czas,  pielęgnować kwiaty,  jednak choroba przeszkodziła mi w tym. Teraz jestem osobą całkowicie niezdolną do pracy i samodzielnej egzystencji. Moja choroba wymaga długotrwałej i kosztownej rehabilitacji w celu osiągnięcia  podstawowej sprawności do pełnienia ról społecznych. Mam dwoje dzieci i męża na których pomoc jestem całkowicie zdana. Koszty powrotu do zdrowia przewyższają znacznie możliwości  finansowe  rodziny. Zwracam się z gorącą prośbą o wsparcie i pomoc w powrocie do zdrowia.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Solarska, 3604 pomagają Państwo naszej rodzinie mierzyć się z rzeczywistością. Za wszelką pomoc będziemy bardzo wdzięczni.

POMÓŻ MONICE W WALCE Z CHOROBĄ

Za wszelką pomoc będziemy bardzo wdzięczni.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 696

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!