Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Monika Skibińska

Nazywam się Monika Skibińska. Mam 18 lat. Choruję od 2001 roku. W wieku 7 lat zdiagnozowano u mnie torbiel kości udowej...

 Nazywam się Monika Skibińska. Mam 18 lat. Choruję od 2001 roku. W wieku 7 lat zdiagnozowano u mnie torbiel kości udowej. Nowotwór ten objawił się utykaniem na prawą stronę. Przez dwa lata co trzy  miesiące wstrzykiwano mi do ubytku kości depo-medrol. Po dwóch latach przyjmowania leku okazało się, że kość jest miękka, a torbiel rośnie. Zdecydowano o usunięciu torbieli z kości. Niepodjęcie decyzji o leczeniu chirurgicznym groziło pęknięciem nogi, a w rezultacie amputacją kończyny. Dodatkowym powikłaniem po wykonaniu operacji było przesunięcie się odcinka krzyżowego na skutek samoistnego skrócenia się prawej nogi.Od czasu pierwszego zabiegu aż po dziś dzień jestem pod stałą kontrolą lekarską. Mimo operacji stwierdzono u mnie nawrót choroby. Przy nowotworze niezłośliwym jestem również pod stałą kontrolą endokrynologiczną w związku z gruczolakiem przysadki mózgowej. Podczas diagnostycznych badań wykryto u mnie niedoczynność tarczycy oraz androgenizację nadnerczy. Liczne alergie powodują utrudnienia w codziennej egzystencji. Ubytki w kości udowej nie pozwalają na dłuższe spacery czy ograniczają dłuższe siedzenie podczas zajęć szkolnych.Postępujące choroby uniemożliwiły mi kontynuowanie treningów gimnastyki akrobatycznej. Niestety nie ma już żadnych szans na powrót do tej dyscypliny sportowej, gdyż mój kręgosłup i biodro są za słabe. Dzięki intensywnej rehabilitacji mogę normalnie chodzić. Potrzebna jest mi dalsza opieka fizjoterapeutyczna, aby moje mięśnie nie zaniknęły i bym mogła funkcjonować wśród rówieśników. Chciałabym skończyć uczelnię wyższą i znaleźć dobrą pracę. Zebrane pieniądze przeznaczę na koszty rehabilitacji, leczenia, leków, dojazdów, kosztów codziennej egzystencji, kształcenia.Przekazując 1% podatku lub darowiznę  pomagacie mi Państwo w codziennych zmaganiach.Serdecznie dziękuję za pomoc!

Fundacji AVALON z dopiskiem SKIBIŃSKA, 1548

Nazywam się Monika Skibińska. Mam 18 lat. Choruję od 2001 roku. W wieku 7 lat zdiagnozowano u mnie torbiel kości udowej. Nowotwór ten objawił się utykaniem na prawą stronę. Przez dwa lata co trzy  miesiące wstrzykiwano mi do ubytku kości depo-medrol. Po dwóch latach przyjmowania leku okazało się, że kość jest miękka, a torbiel rośnie. Zdecydowano o usunięciu torbieli z kości. Niepodjęcie decyzji o leczeniu chirurgicznym groziło pęknięciem nogi, a w rezultacie amputacją kończyny. Dodatkowym powikłaniem po wykonaniu operacji było przesunięcie się odcinka krzyżowego na skutek samoistnego skrócenia się prawej nogi.Od czasu pierwszego zabiegu aż po dziś dzień jestem pod stałą kontrolą lekarską. Mimo operacji stwierdzono u mnie nawrót choroby. Przy nowotworze niezłośliwym jestem również pod stałą kontrolą endokrynologiczną w związku z gruczolakiem przysadki mózgowej. Podczas diagnostycznych badań wykryto u mnie niedoczynność tarczycy oraz androgenizację nadnerczy. Liczne alergie powodują utrudnienia w codziennej egzystencji. Ubytki w kości udowej nie pozwalają na dłuższe spacery czy ograniczają dłuższe siedzenie podczas zajęć szkolnych.Postępujące choroby uniemożliwiły mi kontynuowanie treningów gimnastyki akrobatycznej. Niestety nie ma już żadnych szans na powrót do tej dyscypliny sportowej, gdyż mój kręgosłup i biodro są za słabe. Dzięki intensywnej rehabilitacji mogę normalnie chodzić. Potrzebna jest mi dalsza opieka fizjoterapeutyczna, aby moje mięśnie nie zaniknęły i bym mogła funkcjonować wśród rówieśników. Chciałabym skończyć uczelnię wyższą i znaleźć dobrą pracę. Zebrane pieniądze przeznaczę na koszty rehabilitacji, leczenia, leków, dojazdów, kosztów codziennej egzystencji, kształcenia.Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem SKIBIŃSKA, 1548 pomagacie mi Państwo w codziennych zmaganiach.Serdecznie dziękuję za pomoc!

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 107
Ulotkę wygenerowano: 2
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a