Nazywam się Monika Prochera, jestem kobietą po czterdziestce, mężatką i mam dwoje dzieci, dorosłego syna i nastoletnią córkę. W grudniu 2015 roku zdiagnozowano u mnie nowotwór złośliwy jelita grubego.

Zaczęła się walka o zdrowie i życie: ciężka operacja, radio i chemioterapia, na skutek której zachorowałam na sepsę wielonarządową. W wyniku powikłań po sepsie amputowano mi prawą kończynę górną na wysokości przedramienia, mam problemy ze słuchem i wzrokiem. Mimo to nie poddaję się i walczę dalej. Muszę i chcę wrócić do normalnego funkcjonowania i potrzebna mi jest proteza, na którą mnie nie stać, dlatego potrzebuję TWOJEJ pomocy.

POMÓŻ MI BYĆ BARDZIEJ SAMODZIELNĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem PROCHERA,6840 pomagacie mi Państwo w powrocie do sprawności oraz w codziennym funkcjonowaniu. Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczna.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 955

Ilość pobrań: 16

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!