Nazywam się Monika Piekarz, z domu Leciak. Mam 44 lata. Jestem mamą samotnie wychowującą dwie cudowne córeczki w wieku 14 i 18 lat. W 2008 r. moje życie nagle się zatrzymało.

Otrzymałam diagnozę - nowotwór złośliwy kości (mięsak). Przeszłam chemioterapię i operację wycięcia guza kości udowej prawej. Rekonstrukcja wszczepienia endoprotezy obejmuje kość udową ze stawem kolanowym oraz kość piszczelową. Do chwili obecnej poruszam się za pomocą kul. Jestem pod stałą opieką Centrum Onkologii. Dzieci dają mi dużo siły i wiary w lepsze jutro. Wierzę, że wysiłki lekarzy, rehabilitantów i moja chęć do życia pozwolą mi powrócić do zdrowia.

POMÓŻ MI STANĄĆ NA NOGI!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Piekarz, 713 wspieracie mnie Państwo w walce z chorobą oraz codziennym funkcjonowaniu.

Dziękuję za pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 713

Ilość pobrań: 14

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!