Moja dziś 22-letnia córka urodziła się jako zdrowe dziecko. W wieku 3 miesięcy została zaszczepiona Di-Te-Per, po którym to szczepieniu wystąpiły drgawki. Pomimo drgawek, do 18 miesiąca życia Monika się normalnie rozwijała...

Moja dziś 22-letnia córka urodziła się jako zdrowe dziecko. W wieku 3 miesięcy została zaszczepiona Di-Te-Per, po którym to szczepieniu wystąpiły drgawki. Pomimo drgawek, do 18 miesiąca życia Monika się normalnie rozwijała - chodziła, mówiła, była żywym i radosnym dzieckiem. Dopiero po 4 godzinnym napadzie drgawek w szpitalu u Moniki doszło do niedotlenienia i uszkodzenia lewej półkuli mózgu. Od 20 lat jest osobą sparaliżowaną bez kontaktu, która wymaga ciągłej rehabilitacji. Mieszkamy w małej wsi 15 km od ośrodka rehabilitacji. Proszę o 1 % podatku dla mojej córki.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Peplińska, 3238 pomagają Państwo Monice mierzyć się z rzeczywistością.  Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczna.

WSPOMÓŻ MONIKĘ W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczna.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1000

Ilość pobrań: 30

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!