Niespodziewanie i z niewiadomych przyczyn urodziłam się 'powykręcana', przez co od urodzenia mam ograniczoną ruchomość, problemy z kośćcem i mięśniami.

Nadal nie wiem jakie podłoże mają schorzenia, co bardzo utrudnia leczenie. Ponadto, stan startowy bardzo wpływa na życie teraz, niektóre dolegliwości zagrażają życiu. Przeszłam kilka operacji, większość w wieku wczesnodziecięcym, z pewnością to nie koniec. Potrzebuję ciągłych rehabilitacji by utrzymać jakąkolwiek część ruchomości i nie dopuścić do zaniku mięśni. Środki zbierane na moim subkoncie chcę przeznaczyć na dalsze leczenie np. operacje, badania, rehabilitację, niezbędną suplementację.

WSPOMÓŻ MNIE W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem MICHALSKA, 5408 pomagacie mi w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 614

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!