Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Monika Kubiatowska

W styczniu 2016 roku życie Moniki Kubiatowskiej (z domu Wojtacka, 35 lat), naszej Żabki, zmieniło się o 180 stopni...

Drodzy Państwo,Działamy w imieniu całej rodziny, której przytrafiła się tragedia.W styczniu 2016 roku życie Moniki Kubiatowskiej (z domu Wojtacka, 35 lat), naszej Żabki, zmieniło się o 180 stopni. Zmieniło się również życie jej męża, dziesięcioletniego syna i wszystkich bliskich osób, które ją otaczały. Monika znana była jako wolontariuszka przytuliska w Zielonce. Skupiała się na innych, na tym, aby wywoływać uśmiech na ich twarzach. Teraz sama potrzebuje pomocy!W ciągu jednego dnia Monika dostała niedowładu prawej strony i trafiła do szpitala. Przeszła krytyczne zapalenie opon mózgowo - rdzeniowych, które skutkowało trzymiesięcznym stanem śpiączki! Stan ten został wywołany przez pneumokoka, który u osób dorosłych może przybrać inwazyjną formę zagrażającą życiu. Lekarze nie dawali dużych szans na wyjście ze stanu wegetatywnego, jednak dziś Monika jest w domu, porusza się na wózku. Opiekę po wybudzeniu sprawuje mąż, kosztem pracy. Rodzina pełni dyżury, gdyż do wielu zabiegów potrzebne są dwie osoby. Dzięki ciągłej rehabilitacji i czułej opiece rodziny Monika zrobiła ogromne postępy. Dziś wciąż walczymy z niedowładem prawych kończyn oraz afazją, dysfunkcją mowy, a także przystosowaniem życia i mieszkania do potrzeb osoby niepełnosprawnej. Wszyscy wierzą, że dzięki sile woli, dzięki systematyczności, zaangażowaniu wielu ludzi w pomoc, osiągnie ona stan względnego zdrowia. Teraz plan jest jeden: wstać i wrócić do zdrowia! Dla siebie, dla syna, dla męża, dla wszystkich!  

POMÓŻMY ŻABCE WSKOCZYĆ DO NORMALNEGO ŻYCIA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kubiatowska, 6020 pomagacie Państwo Monice i jej rodzinie w codziennych zmaganiach.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1538
Ulotkę wygenerowano: 25
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Masz pytanie? Prześlij prośbę o kontakt:

Temat kontaktu *

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, a w przypadku wyrażenia przez Państwa dodatkowej zgody także w celach marketingowych i promocyjnych oraz statystycznych administratora danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj.

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a