Nazywam się Monika Kowaliszyn. Jestem chora od urodzenia (niepełnosprawna - stan po mózgowym porażeniu dziecięcym). Od urodzenia walczę o uzyskanie sprawności pozwalającej mi w miarę na normalne funkcjonowanie.

Warunkiem tego jest posiadanie odpowiedniego kosztownego sprzętu rehabilitacyjnego, wykonywanie ćwiczeń usprawniających. Konieczna codzienna, kosztowna rehabilitacja, basen i turnusy rehabilitacyjne pozwalają utrzymać odpowiednią kondycję, co owocuje zdolnością do wykonywania czynności zawodowych oraz aktywnej realizacji innych potrzeb życiowych.

POMÓŻ MI REALIZOWAĆ MARZENIA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Kowaliszyn, 97 pomagają mi Państwo realizować marzenia i wspierają mnie w moich codziennych zmaganiach. Serdecznie dziękuje!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 579

Ilość pobrań: 18

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!