Mam na imię Monika. Od urodzenia choruję na dziecięce porażenie mózgowe. Poruszam się przy balkoniku, a na dłuższe odległości używam wózka inwalidzkiego...

Mam na imię Monika. Od urodzenia choruję na dziecięce porażenie mózgowe. Poruszam się przy balkoniku, a na dłuższe odległości używam wózka inwalidzkiego. Pomimo dużych ograniczeń staram się żyć aktywnie i jak najbardziej samodzielnie. Nie zamykam się w czterech ścianach, tylko śmiało ruszam przed siebie, pomimo tego, że każde wyjście z domu, to dla mnie ogromny wysiłek. Lubię podejmować nowe wyzwania, spotykać sympatycznych ludzi, zwiedzać nowe miejsca. Cieszy mnie dobry film i interesująca książka. Abym mogła być samodzielna i realizować swoje marzenia potrzebuję Państwa wsparcia. Moje potrzeby są związane z kosztowną rehabilitacją, niezbędnym sprzętem.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Kostur, 4119 pomagacie mi Państwo walczyć z moją chorobą oraz cieszyć się życiem każdego dnia.

POMÓŻ MI SPEŁNIAĆ MARZENIA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Kostur, 4119 pomagacie mi Państwo walczyć z moją chorobą oraz cieszyć się życiem każdego dnia.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 617

Ilość pobrań: 25

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!