Witam, Nazywam się Monika Górecka. Mam 32 lata. Od 4 lat zmagam się z cukrzycą typu 1. Obecnie posiadam pompę insulinową, która ułatwia mi życie, dozując całodobowo insulinę...

Witam,Nazywam się Monika Górecka. Mam 32 lata. Od 4 lat zmagam się z cukrzycą typu 1.Obecnie posiadam pompę insulinową, która ułatwia mi życie, dozując całodobowo insulinę i dodatkowo na każdy posiłek. Żebym mogła normalnie funkcjonować w życiu codziennym, muszę zmieniać, co 3-4 dni wkłucia do pompy oraz dokonywać częstych pomiarów cukru w krwi. Poziom cukru muszę utrzymywać jak najbliżej normy, ponieważ nie ''pilnowany'' powoduje z czasem niszczenia organizmu. Dlatego proszę Państwa o wsparcie finansowe na zakup potrzebnego osprzętu do pompy insulinowej oraz leków. Liczę, że dzięki Państwa dobroci uda się mi się tego dokonać.

Wspomóż mnie w walce z chorobą

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Górecka, 9802 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i w walce o zdrowie

Za okazaną pomoc z góry dziękuję


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 558

Ilość pobrań: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!