Nazywam się Monika Dąbrowska, mam 37 lat. Zdiagnozowano u mnie choroby demielinizacyjne ośrodkowego układu nerwowego, co wiąże się z niedowładem spastyczny 4 kończynowy, poruszaniem się na wózku. Ponieważ mój stan się pogarsza, cały czas jestem w procesie diagnostycznym. Potrzebuję pomocy w codziennych czynnościach.

Moją pasją jest sztuka, góry, z zawodu jestem asystentką/higienistką stomatologiczną. Niestety nie jestem w stanie się realizować. Dlatego zwracam się z ogromną prośbą o wsparcie. Zebrane środki zostaną przeznaczone na dalszą diagnostykę, rehabilitację i dostosowanie domu do moich potrzeb.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem DĄBROWSKA, 13263 wspieracie moje codzienne funkcjonowanie.

Z całego serca bardzo dziękuję za wszelką pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 187

Ilość pobrań: 1

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!