Mam na imię Monika i mam 39 lat. Jestem mamą, żoną, córką... Od kilku lat choruję – objawy mojej choroby wskazywały między innymi na nowotwór o nieokreślonym charakterze (rdzeń kręgowy)...

Mam na imię Monika i mam 39 lat. Jestem mamą, żoną, córką... Od kilku lat choruję – objawy mojej choroby wskazywały między innymi na nowotwór o nieokreślonym charakterze (rdzeń kręgowy). Po wieloletnich badaniach, biopsjach i pobytach w różnych szpitalach, lekarze w Polsce nie są w stanie zdiagnozować mojej choroby. Wiadomo jedynie iż jest to naciek do kręgosłupa, wnikający do otworów międzykręgowych. W wyniku postępującego nacieku, którego lekarze nie potrafią zahamować, cztery miesiące temu zostałam sparaliżowana od pasa w dół. Od tego czasu jestem przykuta do łóżka i niestety utraciłam to, co dla każdego jest najważniejsze – samodzielność. Bardzo kosztowne jest leczenie i rehabilitacja, dlatego zwracam się do każdej osoby czytającej te słowa z prośbą o pomoc. Dzięki Państwa decyzji nie będziemy sami w walce z moją chorobą.  

WSPOMÓŻ MNIE W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Baranek, 6808 pomagacie mi Państwo w codziennej walce.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 526

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!