Mam na imię Mirosława. Od października 2013 walczę o życie ze złośliwym rakiem jelita grubego. W trakcie chemioterapii wystąpiły skutki uboczne bezpośrednio zagrażające mojemu życiu, w związku z czym konsylium onkologów zdecydowało o przerwaniu chemii. Medycyna konwencjonalna zaoferowała mi tylko diagnostykę i nic poza tym...

Mam na imię Mirosława. Od października 2013 walczę o życie ze złośliwym rakiem jelita grubego. W trakcie chemioterapii wystąpiły skutki uboczne bezpośrednio zagrażające mojemu życiu, w związku z czym konsylium onkologów zdecydowało o przerwaniu chemii. Medycyna konwencjonalna zaoferowała mi tylko diagnostykę i nic poza tym. Byłam zrozpaczona i przerażona, bo zdałam sobie sprawę, że zostałam pozbawiona szansy ratowania mi życia metodą stosowaną na całym świecie. W lipcu ubiegłego roku agresywność raka jelita grubego spowodowała przerzuty do płuc. Po raz kolejny stanęłam oko w oko ze śmiercią. Ponownie zaczęłam szukać metod alternatywnych i w końcu znalazłam. Jedynym moim ratunkiem jest medycyna niekonwencjonalna, a preparaty, terapie i inne alternatywne metody leczenia  są bardzo kosztowne. Dzięki temu co pije, łykam i stosuję, żyję do dzisiaj, a nie dawano mi najmniejszych szans na przeżycie jednego roku od momentu operacji. To wszystko dowodzi, że dalej muszę koniecznie korzystać ze wszystkich dotychczas stosowanych metod alternatywnych, które dają mi szansę by dalej żyć. Kocham życie i nie chciałabym go stracić z powodu agresywności raka. Jestem rencistką, osobą samotną i nie posiadam żadnych innych środków utrzymania. Każda pomoc finansowa, nawet w postaci 1 złotówki, to dla mnie możliwość kupowania preparatów medycyny niekonwencjonalnej i płacenia za terapie, zabiegi i inne metody leczenia, które ratują mi życie. ŻYCIE TO WSZYSTKO CO MAM!  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Mazgiel-Wiszniewska, 3249 pomagają mi Państwo w walce z chorobą.Z góry dziękuję za pomoc.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Z góry dziękuję za pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 311

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!