1% to wielka sprawa, bo dzięki Waszym wpłatom udało mi się zakupić nowy wózek elektryczny, który umożliwia mi przemieszczanie. Mięśnie słabną, a obowiązków nie ubywa, dlatego muszę się rehabilitować i wzmacniać pozostałe mięśnie.

W tym roku znowu proszę Was o pomoc gdyż UWAGA… jest lek na moją do tej pory nieuleczalną chorobę. Na tę chwilę koszt rocznego leczenia jest bardzo wysoki. Jako chorzy na rdzeniowy zanik mięśni interweniujemy do rządu o refundację, jednak przed nami długa i ciężka droga. Teraz jednak muszę skupić się na rehabilitacji, na tym, aby utrzymać się w jak najlepszej kondycji fizycznej, kiedy lek już będzie w moim zasięgu zadziała we mnie cuda o których nawet nie śniłam.

WSPOMÓŻ MNIE W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku Fundacji AVALON z dopiskiem Kolankiewicz, 1291 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą oraz wspieracie moje codzienne funkcjonowanie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 466

Ilość pobrań: 8

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!