Nazywam się Mirosław Płoski. 18.05.2018 roku uległem poważnemu wypadkowi, który zmienił moje życie oraz całej mojej rodziny. Wypadłem z wysokości 5 metrów.

Upadek spowodował u mnie liczne obrażenia, ale najpoważniejszym z nich jest USZKODZENIE RDZENIA KRĘGOWEGO. Przez co jestem sparaliżowany i poruszam się na wózku inwalidzkim. Do obrażeń doszła jeszcze SPASTYCZNOŚĆ MIĘŚNI. Dzisiaj od tego wypadku minęło już półtorej roku, a ja każdego dnia walczę o sprawność w najprostszych, codziennych czynnościach. Dzięki Państwa pomocy i wsparciu będę mógł skutecznie się leczyć, poprzez zwiększenie ilości rehabilitacji, zakupienie potrzebnego mi sprzętu rehabilitacyjnego oraz leków.

POMÓŻ MI W POWROCIE DO ZDROWIA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Płoski, 10857 pomagacie mi w niezbędnej rehabilitacji oraz codziennym funkcjonowaniu.

Za każde wsparcie bardzo dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 525

Ilość pobrań: 10

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!