Dzień dobry, mam na imię Mirek i mam 51 lat...

Dzień dobry, mam na imię Mirek i mam 51 lat.Do 26 roku życia byłem zdrowym, wysportowanym chłopakiem, 3 maja 1993 roku zdarzył się wypadek, jechałem z bratem na motorze, moje życie legło w gruzach. Przez długi czas byłem nieprzytomny, poskładanie mnie, operacje, przeszczep nerwów, nauka chodzenia, pisania, rehabilitacja trwała ponad rok.  W wyniku wypadku straciłem nogę i do dziś mam bezwładną rękę.Od tamtej pory staram się sobie radzić, co roku pielgrzymuję na wózku z gdańską pielgrzymką na Jasną Górę, co daje mi siłę na dalsze życie.Co kilka lat muszę wymieniać protezę nogi na nową, co jest bardzo dużym kosztem, przerastającym moje możliwości finansowe, bardzo proszę o wsparcie.  

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Litwiński, 8849 pomagacie mi Państwo w codziennej walce o sprawność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 545

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!