Witam, Nazywam się Mirosław Kuśnierz i mam 40 lat. Pięć lat temu doznałem ciężkiego urazu mózgu – miałem krwiaka mózgu, byłem w śpiączce mózgowej...

Witam, Nazywam się Mirosław Kuśnierz i mam 40 lat.Pięć lat temu doznałem ciężkiego urazu mózgu – miałem krwiaka mózgu, byłem w śpiączce mózgowej. Od tego czasu zmagam się z prawostronnym niedowładem połowicznym. Jestem osobą niepełnosprawna w stopniu znacznym. Wymagam systematycznej rehabilitacji i leczenia na które nie mam środków pieniężnych. Moja sytuacja jest trudna, korzystam z pomocy Ośrodka Pomocy Społecznej. Proszę Państwa o pomoc.      Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny.Z góry dziękuję za pomoc.Mirosław

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kuśnierz, 3327 pomagają mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o sprawność.

Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny.Z góry dziękuję za pomoc.Mirosław


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 408

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!