Mam na imię Milena, mam 58 lat. W 2019 r. doznałam udaru mózgu, a kilka dni później zawału. Stałam się wrakiem człowieka, osobą z niedowładem połowicznym lewostronnym. Kłopoty z cukrzycą, spadającą hemoglobiną, bólami w klatce piersiowej oraz powikłaniami po udarze mózgu zdominowały moje życie.

Jestem uzależniona całkowicie od pomocy osób trzecich. Dzięki rehabilitacji powoli zaczynam wracać do zdrowia. Zaczęłam chodzić, wyraźniej mówię. Widzę postępy u siebie, bardzo mnie to cieszy, ale wiem, że czeka mnie jeszcze długa droga do pełnej sprawności związana z długą i kosztowną rehabilitacją.

POMÓŻ MI W WALCE O SAMODZIELNOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem DREWNIAK, 11740 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu, leczeniu i rehabilitacji, a także dostosowaniu łazienki do moich potrzeb.

Za każdą pomoc z serca dziękuję, Milena.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 220

Ilość pobrań: 9

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!