Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki.
Milenka jest radosną, aktywną nastolatką. Uwielbia tańczyć i rysować. Niestety nie zawsze może w pełni robić to co lubi. Od wielu lat choruje na padaczkę lekooporną, astmę, alergię, wykryto znamiona barwnikowe w obydwu oczach, od niedawna choruje na neuroboleriozę. Milena jest pod stałą opieką gastrologa z uwagi na nietolerancję pokarmową laktozy i fruktozy, a także wysokie ryzyko zachorowania na polipowatość jelita grubego.

Choroby negatywnie wpływają na rozwój Mileny. Zgromadzone środki pomogą w dalszej diagnostyce, podjęciu odpowiedniego leczenia w związku z neuroboleriozą, utrzymaniem kosztownej diety, kontynuowaniu terapii u psychologa, dojazdach do placówek medycznych, a także w późniejszym czasie pomogą sfinansować dalszą edukację Mileny.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem DĘBICKA, 15130 wspieracie Milenkę w codziennym funkcjonowaniu.


Odsłony: 4773

Ilość pobrań: 6

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

Wesprzyj działania Fundacji Avalon

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!