Milan urodził się w 2017 roku i od urodzenia walczy o zdrowie. Część życia spędził już na długotrwałych hospitalizacjach, badaniach, konsultacjach. Badania genetyczne potwierdziły u syna ciężką wrodzoną neutropenię. Milan czeka na przeszczep szpiku.

Pomimo choroby jest wesołym, radosnym chłopcem który chętnie rozrabia ze swoją bliźniaczką i starszą siostrą. Nie ma on jednak normalnego dzieciństwa, ze względu na stan zdrowia musi być izolowany. Koszty hospitalizacji, dojazdów, leków, diety, wizyt u specjalistów, wydatki dnia codziennego a także środki higieny osobistej są ogromne. Dlatego prosimy o pomoc.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Paź, 13680 pomożesz nam w codziennej walce o zdrowie naszego synka.

Dziękujemy z całego serca.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2854

Ilość pobrań: 12

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!