Mikołaj przyszedł na świat jako skrajny wcześniak, w 27 tyg. ciąży. W ciągu pierwszych tygodni życia przeszedł sepsę i ciężkie zapalenie płuc, ledwo przeżył...

Mikołaj przyszedł na świat jako skrajny wcześniak, w 27 tyg. ciąży. W ciągu pierwszych tygodni życia przeszedł sepsę i ciężkie zapalenie płuc, ledwo przeżył. Niestety w wyniku przedwczesnego porodu i powikłań Mikołaj ma bardzo mocno uszkodzone płuca – choruje na skrajnie ciężką postać dysplazji oskrzelowo-płucnej. Ma wykonaną tracheostomię i oddycha przy pomocy respiratora. Jest nadzieja, że w miarę jak Mikołajek będzie rósł to jego wydolność oddechowa się poprawi. Póki co musimy zrobić wszystko, aby zabezpieczyć go przed groźnymi infekcjami dróg oddechowych, które dla jego słabych płuc mogą być nawet śmiertelne. Mikołaj wymaga kosztownego leczenia, dlatego prosimy o wsparcie. Rodzice  

WSPOMÓŻ MIKOŁAJA W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Zduniak, 8129 pomagacie Państwo Mikołajowi w walce z chorobą oraz codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1621

Ilość pobrań: 29

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!