Mikołaj urodził się we wrześniu 2018 z poważną wadą przewodu pokarmowego (omphalocele). Już w pierwszej dobie życia przeszedł operację zamknięcia powłok brzusznych. Blisko połowę życia spędził w szpitalu, dwukrotnie przechodził sepsę, był operowany z powodu niedrożności jelit. Przed nim jeszcze operacja złączenia mięśni i plastyki brzucha.

Ponadto, choruje na młodzieńcze idiopatyczne zapalenie stawów - przewlekłą i autoagresywną chorobę, w której układ immunologiczny niszczy własne narządy wewnętrzne, dodatkowo u niego powikłaną rzadkim i potencjalnie śmiertelnym zespołem aktywacji makrofaga. Konieczna jest kosztowna terapia lekiem biologicznym. Nie daje on szansy na wyleczenie, lecz pozwala chorobę wyciszyć i normalnie funkcjonować.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wójcik, 12416 wspierasz leczenie, rehabilitację oraz codzienne funkcjonowanie Mikołajka, który mimo problemów jest radosnym i energicznym dzieckiem.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 4742

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!