Mam na imię Mikołaj, skończyłem 17 lat. Urodziłem się z bardzo rzadką chorobą genetyczną, która stanowi stałe zagrożenie dla mojego życia. Staram się jednak nie poddawać. Przeszedłem kilka trudnych operacji. W Polsce wyczerpałem już wszystkie możliwości leczenia.

Chodzę do liceum z rozszerzonym programem matematyki, chemii i geografii. Mam bardzo skomplikowaną wadę kręgosłupa, która obniża moją wydolność oddechową i jest poważnym zagrożeniem dla zdrowia. Chciałbym kontynuować naukę na studiach. Planuję leczenie u dr. L. Lenke - światowego eksperta w tej dziedzinie - w NYP Och Spine Hospital. Interesuję się podróżowaniem, sztuką i sportem.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem TKACZYK, 1363 wspieracie mnie Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz pomagacie zebrać środki na niezbędną rehabilitację.

Za każde wsparcie serdecznie dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 3348

Ilość pobrań: 18

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!