Mikołaj, jest dzieckiem urodzonym z wadą genetyczną. Ma całościowe zaburzenia rozwojowe, opóźniony rozwój mowy oraz rozwój ruchowy.

Miki, wymaga stałej opieki logopedycznej, zajęć z wczesnego wspomagania rozwoju. Na co dzień, uczęszcza na zajęcia w Przedszkolu Specjalnym przy SOSW w Bochni. Mimo wszystkich swych zaburzeń, jest dzieckiem o wesołym usposobieniu, inteligentnym, a przede wszystkim bardzo kochanym. Obecnie zbieramy pieniążki na dalszą terapię, kształcenie, inne badania, wizyty u specjalistów, czy też codzienne, a niezbędne synkowi wydatki. Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę, przekazaną na subkonto Mikusia.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Terlecki, 9499 pomagacie Państwo Mikołajowi w codziennym funkcjonowaniu, oraz w walce o zdrowie. Razem walczymy o jego lepszą przyszłość


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 397

Ilość pobrań: 9

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!