Mikołaj urodził się w sierpniu 2017 roku. W 24 tygodniu ciąży przeszedł operacje zamknięcia przepukliny oponowo-rdzeniowej odcinka lędźwiowo-krzyżowego.

Operacja nie usuwa wady, łagodzi jedynie jej konsekwencje. Mikołaj zmaga się z pęcherzem neurogennym oraz porażeniem wiotkim i deformacją kończyn dolnych. Jest pod stałą opieką neurochirurga, ortopedy, urologa, rehabilitantów. Wymaga codziennej, intensywnej rehabilitacji oraz zaopatrzenia ortopedycznego. Możecie Państwo pomóc naszemu synowi stanąć na nogi, przekazując 1% podatku dochodowego lub darowiznę na jego subkonto. 

WSPOMÓŻ MIKOŁAJA W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem SUKIENNIK, 8619 pomagacie Państwo Mikołajowi w walce o sprawność i wspieracie jego codzienne funkcjonowanie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 4320

Ilość pobrań: 15

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!