Dystrofia mięśniowa "WSTRĘTNA SMOCZA" wkradła się do mojego życia po cichutku, weszła jakby przez zamknięte drzwi, ukradkiem, choć nikt jej nie zapraszał zostanie już ze mną do końca...

Dystrofia mięśniowa "WSTRĘTNA SMOCZA" wkradła się do mojego życia po cichutku, weszła jakby przez zamknięte drzwi, ukradkiem, choć nikt jej nie zapraszał zostanie już ze mną do końca.Jest to obecnie nieuleczalna choroba, która wraz z rozwojem dziecka stopniowo atakuje wszystkie mięśnie doprowadzając do ich zaniku lub uszkodzenia. Z czasem towarzyszy temu utrata umiejętności chodzenia, trudności w mówieniu, a wraz z postępem choroby i oddychaniu.Nie ma dla mnie leku....Potrzebne są fundusze na moją rehabilitację, suplementy diety, konsultacje lekarskie oraz wszystko to, co pomoże jak najdłużej utrzymać sprawność.Zbieram środki po to by walczyć i zdążyć – bo w tej chorobie czas to życie!Dzięki Waszej pomocy będę mógł normalnie żyć.Pomóżcie mi wygrać tę nierówną walkę o moje życie, z Wami na pewno się uda!Z całego serca dziękuję – Mikołaj.

WALCZĘ ZE SMOKIEM DYSTROFEM, CO TO ZJADA MOJE MIĘŚNIE!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Śledź, 8376 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o sprawność.

Z całego serca dziękuję – Mikołaj.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 411

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!