Cześć, mam na imię Miki. Urodziłem się z dodatkowym chromosomem, chorym sercem oraz niesprawnymi jelitami, czyli z zespołem Downa, VSD i chorobą Hirschsprunga. Wyłoniono mi stomię, przechodziłem chemioterapię, a poważna wada serca uniemożliwiała mi samodzielne oddychanie.

Lekarze walczyli o mnie przez 84 dni. W ostatnim czasie przeszedłem kolejne dwie operacje - bardzo poważny zabieg usunięcia jelita wraz z zamknięciem stomii oraz plastykę przepukliny brzusznej. Z powikłaniami pooperacyjnymi mierzę się każdego dnia. Mimo codziennego bólu - jestem uśmiechniętym i dzielnym chłopcem. Przede mną lata rehabilitacji i spotkań z wieloma specjalistami.

POMÓŻ MI W WALCE O LEPSZE ŻYCIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopskiem PIWEK, 12175 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu.

Bardzo Ci dziękuję! Miki Piwek


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1256

Ilość pobrań: 10

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!